צרו אתנו קשר

פורצי דרך

  איפה מומלץ לבצע שכפול שלט לרכב?

  אם בעבר סוגיית הרכב הפרטי לכל משפחה הייתה עניין בכולל לרוב נהג יחיד במשפחה, ורכב אחד לכל משפחה, היום מדובר בעידן שונה לגמרי. במציאות של ימינו לכל משפחה מכילה כמות של נהגים (כאשר רוב בני הנוער כבר מתחילים ללמוד נהיגה) ולכל משפחה יש יותר מרכב אחד. לתופעה זו של ריבוי נהגים ורכבים בבית יש יתרונות רבים אך גם חסרונות, אחד מהם הוא בלבול בין מפתחות הרכב ואיבודם. חברת פורצי דרך מספקת פתרונות לבעיה זו תוך מתן שירות של שכפול מפתחות ושלטים לרכב.

  שכפול שלט לרכב – יכול לחסוך כאב ראש ואף להציל חיים

  בטח אתם מכירים (או שמעתם על מקרים) בהם נהג הרכב ביום סופר עמוס והראש שלו מלא בדאגות ובלאגן. לאחר היציאה מהרכב וההגעה למקום המבוקש, פתאום הבנתם ששכחתם את מפתחות הרכב בתוך הרכב עצמו.   מה תעשו כעת? עד שתתקשו לפורץ עד שהבעיה תפטר אתם תאחרו ותבזבזו הרבה זמן, מזל שיש לכם תמיד מפתחות נוספות לרכב בתיק או בדירה.

  שכפול מפתח לרכב יכול להציל חיים- לצערנו ישנם מכרים רבים בשנה, בהם אדם יוצא מן הרכב לדקה ספורה (לקחת את עגלת התינוק מתא המטען למשל) ובטעות שוכח את המפתחות ברכב, (או מכל סיבה היא המפתח של הרכב אינו עובד) כאשר הדלת נעולה והתינוק או הילד בפנים הרכב. ביחוד בחודשי הקיץ החמים שכפול של מפתחות רזרביות לרכב יכול להציל חיים.

  שכפול שלט לרכב – פונים אל מקצוענים

  כמו בכל תחום בחיים גם בתחום השכפול מפתחות מומלץ לפנות למנעולן רכב מקצועי אשר יספקו שירות אמין ומקצועי. הסיבה הראשונה אינכם מעוניינים לפנות שוב לקבלת מענה כייוון שהעבודה לא בוצעה כנדרש. סיבה שנייה אינכם מעוניינים להפקיד את המפתחות הרכב היקר שלכם בידי אדם לא אמין. לכן אנו ממליצים לפנות אל פורצי דרך אשר יספקו בעבורכם שירות מקצועי ואמין.

  צרו אתנו קשר

  פורצי דרך
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל