צרו אתנו קשר

פורצי דרך

  כמה עולה לשכפל מפתח?

  כאשר כל בני הבית עסוקים במהלך שגרת יומם, כגון עבודה , לימודים, תנועות נוער וכדומה. כל אחד מבני הבית חוזר לבית בשעות שונות. כאשר לרוב הילדים חוזרים מבית הספר לפני הוריהם העובדים במשרה מלא. לכן, חשוב לשכפל כמות רבה של מפתחות עבור כל בני הבית וגם כגיבוי (למקרה שהילד איבד בבית הספר וכדומה) ולאחסן אצל בן משפחה אן חברים הגרים באזור. ועל כן השאלה של כמה עולה לשכפל מפתח נשאלת רבות. חברת פורצי דרך המנוסה בתחום כאן כדי לענות.

  אז כמה עולה לשכפל מפתח לכל סוגי המנעולים הקיימים?

  כדי לענות על שאלה זאת, חשוב להבחין בין סוג מנעולים שונים הקיימים בדירות ובתים השונים זה מזה:

  • מנעול משונן רגיל – לרוב קיים בדירות קטנות (דוגמת דירות קיבוץ) חדרים, מחסנים, קרוואנים, ומשרדים קטנים וכדומה. עלותו היא לרוב עד כ-10 שקלים.
  • שכפול מפתח חורים – שכפול מפתח של דלתות כבדוות וחזקות יותר, דוגמת שכפול מפתחות של פלדלת, רב בריח או מולטילוק, יעלה לרוב עד כ-50 שקלים.
  • שכפול מפתח כרטיס – קיים בעיקר במלונות, צימרים,דירות נופש ויוקרה. עלותו עד כ-120 שקלים.

  חשוב להדגיש ולציין כי שכפול מפתחות הוא דבר חיוני מאוד אשר ימנע מכם ובני משפחתכם להישאר מחוץ לביתכם, וכמובן שאין אנו רוצים שילדינו יסתובבו בחוץ כי אין להם איך להיכנס לביתם. לכן, חשוב לתת מפתח אחד כגיבוי לבן משפחה או חבר קרוב אשר לא מתגורר איתכם ומצוי בסיבת ביתכם.

  שכפול מפתחות אצל איש אמין ומקצועי:

  וודאי תחשבו כעת -"למה אני צריך לחפש איש מקצוע אמין? מדובר סה"כ על שכפול מפתח" ובכן חושב מאוד לשכפל מפתחות רק אצל אדם אמין ומקצועי, מודע? כי אתם מפקידים בידיו את המפתחות לביתכם ומבצרכם ועל כן סוגיית האמינות חשובה ביותר. חברת פורצי דרך הינה חברה אמינה ומקצועית אשר תשמח לתת לכם שירות ומענה. מעבר לכך, חברתנו מציעה גם שירותי שכפול מפתח לאוטו, אנשי הצוות שלנו יגיעו עד אליכם לנוחות מירבית.

  צרו אתנו קשר

  פורצי דרך
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל