צרו אתנו קשר

פורצי דרך

  שכפול מפתח הונדה

  אם אתם, בני זוגכם או בני משפחתכם אשר (אשר אתם מתגוררים איתם) בעלי הונדה HR-V, הונדה ג'אז, הונדה סיוויק או הונדה אקורד וכדומה, וודאי אתם מחפשים שכפול מפתח הונדה על מנת להחליף רכבים בצורה קלה יותר וללא חשש מאיבוד המפתחות. אצלנו בפורצי דרך, תהנו משירות מנעולן רכב מקצועי, אמין ואדיב ביותר.

  שכפול מפתח הונדה – שכפול מפתח יכול לשנות אורח חיים

  תאמינו או לא, זה אפילו ישמע קצת מוזר אבל פעולה פשוטה כמו שכפול מפתח הונדה יכול לשפר את איכות חייכם. בין אם מדובר בחסכון באנרגיה, בזמן ואף מונע ריבים ומחלוקות בין בני הבית.

  לא צריך לרדוף אחרי המפתח- היום במשפחה הישראלית הממוצעת רוב המשפחות יש יותר מרכב אחד וכמות רבה של נהגים צעירים בני 17. ביחס לעבר עניין זה יוצר הרבה בלבול וחיפוש אחר מפתחות הרכב. כך קורה למשל כי הבן שנוסע שנהג לאימון או לחברים עם רכב מסוג אחד ובמקרה שכח להחזיר את מפתחות הרכב השני, מונע משאר בני הבית לנסוע ברכב שכן שני המפתחות נמצאים אצלו. סוגיית לקיחת המפתחות ושכחת החזרתם לבעליהם המקוריים מורמת להרבה מחלוקות, ריבים ואווירה לא נעימה. שכפול מפתח לרכב עד הבית יכול לפתור בעיה זו.

  פתרון לשכחת מפתחות או איבודם- מכירים את זה שאתם ממש ממהרים לעבודה, לפגישה או לסידורים, ואיך שאתם עומדים להיכנס לרכב אתם מתחילים להבין שהמפתחות לא עליכם. אתם חוזרים בחזרה לבית או הדירה ולא מוצאים את המפתחות, רק לאחר חיפושים לחוצים אתם יוצאים שוב מהבית ויוצאים לעניינכם רק כעת את כבר באיחור של מספר דקות והדבר משפיע על האווירה והמרגש שלכם כיוון שעכשיו אתם לוחצים ועצבניים. עכשיו תתארו לכם כיצד הכל היה משתנה אם היה לכם מפתחות רזרבה נוספים בתיק באופן קבוע, כך שהייתם חוסכים את זמן החיפושים החזרה והיציאה מהבית הנוספים ובעיקר הייתם חוסכים את העצבים ולחץ מהאיחור.

  שכפול מפתחות – אצל מקצוענים

  אצלנו בפורצי דרך תקבלו שירות מקצועי, אמין ואדיב בכל הקשור לשכפול קידוד ושחזור מפתחות לרכב ותיקונם. לפרטים נוספים התקשרו.

   

  צרו אתנו קשר

  פורצי דרך
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל