צרו אתנו קשר

פורצי דרך

  שכפול מפתח סקודה

  אם אתם בעלים או משא אחד מבני משפחתכם או בן זוגכם בעלים של רכב סקודה, וודאי אתם מחפשים שכפול מפתח לרכב סקודה, על מנת לאפשר החלפת רכבים בין בני הבית ללא בלבול או איבוד המפתחות. אצלנו בפורצי דרך תהינו משירות נעים, אדיב, מקצועי ומנוסה בכל הקשור לשכפול מפתחות לרכב ותיקונם.

  שכפול מפתח סקודה – כשהרכב מבוקש הוא מבוקש גם בקרב פורצים וגנבים

  רבים לא יודעים אך חברת המכוניות סקודה מייצרת מכוניות מבוקשות מאוד אשר מובילות לרצון של גנבי ופורצי מכוניות רבים בארץ לחשוק בגניבת מכוניות אלה, לעובדה זו יש כמה סיבות עיקריות.

  יוקרת הרכב- חברת הרכבים סקודה הינה חברה צ'כית שאר מהווה חברת בת לחברת פולקסוואגן הגרמנית, הידועה באמינותה ואיכותה הגבוהה. על כן סקודה נחשבת בארצנו לחברה המייצרת מכוניות אמינות, נוחות ואיכותיות, כל אלה גורמים לרכבי סקודה להיות מבוקשים ונחשקים מאוד בעיניי הציבור הישראלי.

  שימוש ומכירת חלקי הרכב- חברת רכבי סקודה מייצרת דגמים רבים כגון סקודה סופרב, סקודה פאביה, וסקודה אוקטביה, אשר מקבילות לדגמים מחברות אחרות כאשר חלקיהם זהים. כך למשל רכב הסקודה סופרב מקביל במבינה ובחלק מהרכיבים לאאודי A4 ופולקסוואגן פאסאט. רכב הסקודה פאביה הינו מקבילו המכאני והמבני של פולקסוואגן פולו ושל סיאט איביזה הספרדית. ודגם הסקודה אוקטביה הינה מקבילה המכאנית והטכנית של פולקסוואגן מדגם גולף. על כן חלקי רכבי הסקודה היקרים כגון מנועים, גירים וכדומה לא רק משרתים את רכבי סקודה ומתאימים גם לחלק מדגמי חברות פולקסוואגן, אאודי וסיאט. נתון זה הופך את רכבי סקודה למושא מגניבתם של פורצים וגנבים רבים. לכן כאשר אנו משכפלים מפתח של סקודה חשוב מאוד ללכת לאיש מקצוע אמין ומקצועי אשר ישכפל את המפתחות ללא כל תקלות.

  המפתח שלנו זה המגן שלנו מפני הכנסת גורמים לא רצוים

  חשוב שנזכור כי המפתחות שלנו בין אן הינם מפתחות לרכב לבית או לעסק הם הגורם המגן עלינו מפני הכנסת גורמים לא רצויים כגון פורצים וגנבים. על כן חשוב מאוד לבדוק כי בכל הקשור לשפול ותיקון מפתחות לפנות למנעולן רכב מיומן אשר יבצע את עבודתו ללא תקלות. אצלנו בפורצי דרך תהנו משירות מקצועי ואדיב.

  צרו אתנו קשר

  פורצי דרך
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל