צרו אתנו קשר

פורצי דרך

  או התקשרו עכשיו : 0545203722

  שכפול מפתח סקודה

  אם אתם בעלים או משא אחד מבני משפחתכם או בן זוגכם בעלים של רכב סקודה, וודאי אתם מחפשים שכפול מפתח לרכב סקודה, על מנת לאפשר החלפת רכבים בין בני הבית ללא בלבול או איבוד המפתחות. אצלנו בפורצי דרך תהינו משירות נעים, אדיב, מקצועי ומנוסה בכל הקשור לשכפול מפתחות לרכב ותיקונם.

  שכפול מפתח סקודה- כשהרכב מבוקש הוא מבוקש גם בקרב פורצים וגנבים

  רבים לא יודעים אך חברת המכוניות סקודה מייצרת מכוניות מבוקשות מאוד אשר מובילות לרצון של גנבי ופורצי מכוניות רבים בארץ לחשוק בגניבת מכוניות אלה, לעובדה זו יש כמה סיבות עיקריות.

  יוקרת הרכב- חברת הרכבים סקודה הינה חברה צ’כית שאר מהווה חברת בת לחברת פולקסוואגן הגרמנית, הידועה באמינותה ואיכותה הגבוהה. על כן סקודה נחשבת בארצנו לחברה המייצרת מכוניות אמינות, נוחות ואיכותיות, כל אלה גורמים לרכבי סקודה להיות מבוקשים ונחשקים מאוד בעיניי הציבור הישראלי.

  שימוש ומכירת חלקי הרכב- חברת רכבי סקודה מייצרת דגמים רבים כגון סקודה סופרב, סקודה פאביה, וסקודה אוקטביה, אשר מקבילות לדגמים מחברות אחרות כאשר חלקיהם זהים. כך למשל רכב הסקודה סופרב מקביל במבינה ובחלק מהרכיבים לאאודי A4 ופולקסוואגן פאסאט. רכב הסקודה פאביה הינו מקבילו המכאני והמבני של פולקסוואגן פולו ושל סיאט איביזה הספרדית. ודגם הסקודה אוקטביה הינה מקבילה המכאנית והטכנית של פולקסוואגן מדגם גולף. על כן חלקי רכבי הסקודה היקרים כגון מנועים, גירים וכדומה לא רק משרתים את רכבי סקודה ומתאימים גם לחלק מדגמי חברות פולקסוואגן, אאודי וסיאט. נתון זה הופך את רכבי סקודה למושא מגניבתם של פורצים וגנבים רבים. לכן כאשר אנו משכפלים מפתח של סקודה חשוב מאוד ללכת לאיש מקצוע אמין ומקצועי אשר ישכפל את המפתחות ללא כל תקלות.

  המפתח שלנו זה המגן שלנו מפני הכנסת גורמים לא רצוים

  חשוב שנזכור כי המפתחות שלנו בין אן הינם מפתחות לרכב לבית או לעסק הם הגורם המגן עלינו מפני הכנסת גורמים לא רצויים כגון פורצים וגנבים. על כן חשוב מאוד לבדוק כי בכל הקשור לשפול ותיקון מפתחות לפנות למנעולן רכב מיומן אשר יבצע את עבודתו ללא תקלות. אצלנו בפורצי דרך תהנו משירות מקצועי ואדיב.

   

   

  צרו אתנו קשר

  פורצי דרך

   או התקשרו עכשיו : 0545203722

   סוגי מפתחות נוספים

   שכפול מפתח הונדה

   אם אתם, בני זוגכם או בני משפחתכם אשר (אשר אתם מתגוררים איתם) בעלי הונדה HR-V, הונדה ג'אז, הונדה סיוויק או הונדה אקורד וכדומה, וודאי אתם מחפשים שכפול מפתח הונדה על מנת להחליף רכבים בצורה קלה יותר וללא חשש מאיבוד המפתחות....

   קרא עוד
   שכפול מפתח אאודי

   אם אתם בעלי אאודי A1, אאודי A3 או כל דגם אחר של אאודי לוודאי אתם מתלבטים איפה מומלץ וכדאי לשכפל את המפתחות הרכב או לתקן את מפתחות הרכב. אצלנו בפורצי דרך תהינו משירות מקצועי, אמין, אדיב ומנוסה. שכפול מפתח אאודי- רק...

   קרא עוד
   שלט לרכב יונדאי

   מחפשים שלט לרכב יונדאי? בין אם מדובר ביונדאי i10  יונדאי, יונדאי גטס או יונדאי טוסון או איוניק החדשה, כאשר מחפשים איש מקצוע בתחום שכפול ואו קידוד שלט לרכב יונדאי חייבים ללכת לאיש מקצוע אמין ומקצועי. אצלנו בפורצי דרך תיהנו משירות אמין...

   קרא עוד

   צרו אתנו קשר

   פורצי דרך

    או התקשרו עכשיו : 0545203722
    חברה לקידום אתרים ובניית אתריםם