צרו אתנו קשר

פורצי דרך

  או התקשרו עכשיו : 0545203722

  קידוד שלט לרכב

  המפתח של כלי הרכב שלכם הוא מפתח שיש בו מידע דיגיטלי רחב, איתו ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות ולשמור על הבטיחות של כלי הרכב שלכם למשך כמה שיותר זמן. לכן, לא מדובר על מפתח פשוט עם שימושים רגילים ומוגבלים למדיי. בכל מה שנוגע לעבודת שכפול מפתחות לרכבים חדשים, צריך להבין שיש תהליך נוסף אותו אתם צריכים לבצע כחלק מעבודה זו. מדובר על קידוד שלט לרכב, והיצירה של שלט אשר עונה על דרישות האבטחה של יצרן הרכבים שלכם בצורה מלאה וחד משמעית. בדיוק מסיבה זו, חשוב לפנות לעזרת אנשי מקצוע מיומנים, בעלי ניסיון בעולם קידוד המפתחות, כמו אנשי הצוות המקצועיים של חברת פורצי דרך – שירותי מנעולן לבית ולרכב.

  דיוק וחשיבה על רמת אבטחה בעת קידוד שלטים לרכב

  העבודה הכי חשובה של אנשי מקצוע אשר המבצעים תהליך קידוד שלט לרכב, היא להעביר את המידע, בצורה מקצועית יסודית וכמה שיותר מדויקת ממחשב הרכב אל השלט אותו אתם רוצים לשכפל. כמובן שיש כלים וטכניקות שעוזרים לביצוע המשימה הזאת במיוחד אם אתם פונים אל אנשי מקצוע מיומנים, אך יחד עם זאת חשוב לשאול את כל השאלות לפני שאתם מתחילים בעבודות, בשביל להבטיח תהליך מקצועי שעונה על כל הדרישות. אנחנו, אנשי חברת פורצי דרך – שירותי מנעולן לבית ולרכב, נשמח לתת לכם מענה מקיף ולעזור לכם למצוא את הפתרונות הכי טובים למצב בו אתם נמצאים.

  קידוד שלט לרכב במקצועיות

  מהי החשיבות של קידוד שלט לרכב?

  תהליך הקידוד של שלט לרכב הוא תהליך שבו מועבר מידע אלקטרוני חשוב מי מחשב הרכב אל תוך השלט. קידוד שלט לרכב היא פעולה אשר מאפשרת פתיחה מהירה מרחוק של כל דלתות הרכב, יצירת אינטגרציה בין השלט לבין מחשב הרכב, העלאת רמת האבטחה של המכונית פי כמה וכמה. כך שזהו סטנדרט בינלאומי, אליו התחייב ומרבית חברות ייצור הרכבים בעולם, ואי אפשר שלא לעמוד בו – אם אתם רוצים להחזיק מפתח לרכב ששומר על המכונית שלכם בטוחה מכל ניסיון פריצה. במקרה כזה, יש לוודא שאתם מבצעים תהליך קידוד שלט לרכב, על בסיס הדרישות של חברת ייצור הרכבים שלכם ועל בסיס ההוראות של החברה.

  קידוד מפתח לרכב

  כלי הרכב המודרניים, עליהם החלק הארי של האוכלוסייה בישראל כיום נוסע, הם כלי רכב אשר מבוססים על עבודת מחשב מקצועי וחכם. ככל שמדובר על מכונית חדשה יותר, כך הטכנולוגיות שהוטמעו במערכת הן טכנולוגיות מתקדמות יותר שדורשות גישה חדשנית יותר. גם בכל מה שקשור לתהליך שכפול מפתחות של רכבים חדשים, יש צורך לבצע תהליך שנקרא קידוד מפתח לרכב, בשביל להבטיח עבודה חלקה של כל מערכות הנעילה השונות שקיימות במכונית. את פעולת הקידוד אי אפשר לבצע אלא אם יש לכם ניסיון מקצועי שנים בתחום, ואתם יודעים מהן הדרישות של יצרניות הרכב השונות. זוהי המשימה של אנשי חברת פורצי דרך – שירותי מנעולן לבית ולרכב. אנו מסוגלים לתת מענה למגוון רחב מאוד של לקוחות עם כלי רכב שונים.

   

   

  למה חשוב לבצע קידוד מפתח לרכב?

  כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, יש מכוניות שלא יצליחו לעבוד מבלי שיש לבעלי הרכב שלהם, מפתח אשר עבר תהליך קידוד. קידוד מפתח לרכב היא פעולה תכנית שבה ניתן לכייל את מערכת הנעילה הדיגיטלית של מפתחות הרכב, עם קולט מחשב הרכב ועם הקודים הדרושים לפתיחת דלתות הרכב בלחיצת כפתור אחת. במידה ויש לכם צורך לשכפל את מפתח הרכב, ראוי להשקיע זמן גם בתהליך הקידוד של המפתחות, וכך לאפשר פתיחת דלתות בלחיצת כפתור מרחוק. הסטנדרט הקיים כיום בשוק מחייב קידוד מפתח לרכב כמעט בכל סוג של כלי רכב אשר עולה על הכביש. לכן, אתם לא יכולים לוותר על הפנייה לעזרת איש מקצוע מיומן שיכול לבצע בשבילכם את העבודה במהירות האפשרית.

   קידוד מפתחות לרכב בהתאמה לסטנדרט הרכבים הבין לאומי

  הפעולה של קידוד מפתח לרכב היא לא עניין של מה בכך. מדובר על תהליך העבודה שמחייב היכרות עם הסטנדרטים הבינלאומיים, ועם הדרישות של יצרני הרכב השונים. לכן אין אפשרות לפנות לעזרת אנשי צוות שאתם לא מכירים את העבודה שלהם. הצוות המקצועי של חברת פורצי דרך – שירותי מנעולן לבית ולרכב, יצליח לתת מענה על כל בעיה, מתוך ניסיון רב שנים בתחום ועל בסיס שימוש בכלי עבודה מסוגים שונים, המתאימים ליצירת מפתחות לכלל הרכבים הקיימים כיום בשוק.

  צרו אתנו קשר

  פורצי דרך

   או התקשרו עכשיו : 0545203722
   חברה לקידום אתרים ובניית אתריםם